Moje beleške - 4.2 - Ključne reči (2/3)
Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me
VAŽNO!
Nezvanični forum posvećen pripremi ispita za Google Adwords sertifikate. Mnogi postovi i materijali nastali su u toku pripreme za polaganje ispita. Neki su proizvoljna tumačenja Google zvaničnog materijala, neki su bolji ili lošiji prevodi istog. Bold Brand ne garantuje relevantnost ovog materijala. Savetujemo da ispite priremate koristići isključivo zvanične Google-ove materijale. Forum koristite kao dopunski materijal i kao mesto na kojem ćete otkloniti eventualne dileme i nejasnoće u vezi AdWords-a.

Google, AdWords, AdSens, Google Display network, Google Search network, PageRank su vlasništvo Google Inc. Bold Brand nije u zvaničnim odnosima sa njima.
TEMA:

Moje beleške - 4.2 - Ključne reči (2/3)

Moje beleške - 4.2 - Ključne reči (2/3) 4 godina 9 meseci ago #112

O Phrase match targetovanju ključnih reči

Phrase match ključna reč pokreće vaš oglas da se pojavi na bilo koji upit koji sadrži ključnu reč ili frazu u tačnom redosledu i formi koju ste naveli. (Dodatni uslovi u upitu korisnika mogu da prethode ili slede frazu.) Phrase matching sužava pretragu tako što ograničava prikazivanje oglasa za nevažne varijante ključne reči.

Da biste omogućili phrase matching za određenu ključnu reč, stavite je sa navodnicima.

Primer: ako za phrase matched ključnu reč koristite "polovna knjiga", vaš oglas će biti usmeren na:

Oglas će se pojaviti za upit:
prodavac polovnih knjiga
kupiti polovanu knjigu
retke i polovne knjige
Oglas se neće pojaviti za upit:
polovna knjiga sa mekim koricama
korišćene knjige
Zelim da dodam posto je preskčeno u odeljku 4.2.
Poslednja izmena: 4 godina 6 meseci ago od Marijana.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.